Kontrola dostępu Kraków

Obecnie coraz więcej firm i przedsiębiorstw decyduje się na zastosowanie systemu kontroli dostępu w Krakowie, co jest najpewniej spowodowane chęcią utrzymywania większego bezpieczeństwa pracowników na terenie budynku firmowego. Systemy kontroli dostępu znajdują także coraz większe zastosowanie w szpitalach, urzędach, w budynkach szeroko pojętej użyteczności publicznej. Umożliwiają oddzielenie strefy publicznej od stref służbowych. Oferujemy szeroki wybór systemów, które dają gwarancję spokojnej pracy personelowi na terenie obiektu.

Czym jest system kontroli dostępu?

Głównym założeniem systemu jest niedopuszczenie do wejścia, na teren stref chronionych danego budynku, osób do tego nieuprawnionych oraz zapewnienie dostępu osobom upoważnionym. Taka kontrola dostępu (Kraków) sprawia, że autoryzacji dokonujemy za pomocą hasła lub przy wykorzystaniu identyfikatorów i ich czytników. Dzięki temu pracownik decyduje kiedy i gdzie zostanie użyta karta - wystarczy zbliżyć ją do urządzenia weryfikującego. Podstawową funkcją omawianego systemu jest odczyt identyfikatora i przesłanie danych do elementu wykonawczego, tj. aplikacji zarządzającej.

Co wchodzi w skład systemu?

• Kontrolery,
• czytniki kart zbliżeniowych,
• identyfikatory,
• element wykonawczy.

Całe oprogramowanie można rozbudowywać i dopasowywać jego funkcjonalność w zależności od potrzeb obiektu.

Dla kogo przeznaczona jest kontrola dostępu - Kraków?

Kontrola dostępu (Kraków), czyli całe systemy oferowane przez naszą firmę są przeznaczone dla małych, średnich, jak i dużych obiektów. Rozmiar budynku wpływa na indywidualne dopasowanie rodzaju i liczby kontrolerów oraz modułów programowych w aplikacji zarządzającej. Zastosowanie wielu samowystarczalnych kontrolerów rozmieszczonych na terenie obiektu oraz zaawansowana, wielowarstwowa struktura aplikacji zarządzającej, która pozwala na umieszczenie poszczególnych modułów na różnych komputerach, czynią opisaną metodę ochrony bardzo elastyczną.

Co zapewnia nasz system?

Przede wszystkim natychmiastową identyfikację pracownika, określenie jego uprawnień, kontrolę obecności użytkowników w strefach chronionych, bieżące informacje o zdarzeniach w systemie oraz łatwe i wygodne sterowanie zaporami. Dzięki naszemu systemowi kontroli dostępu w Krakowie możemy zminimalizować ryzyko kradzieży mienia lub informacji oraz zapewnić bezpieczeństwo osobom przebywającym w danym budynku.

Proponujemy pomoc na każdym etapie realizacji usługi. Oferujemy doradztwo w doborze odpowiedniej kontroli systemu (Kraków), wsparcie w instalacji, a w razie pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Skontaktuj się z nami